info
عکس بانک سپه
category

بانک سپه محله مقصودیه، تبریز

بانک

درباره‌ی بانک سپه

بانک سپه (بانک) در محله مقصودیه تبریز و خیابان ١٧ شهریور جدید واقع شده است. این مکان یکی از هشت بانک در محله مقصودیه تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهبود، خانه ختایی (خانه هنرمندان تبریز) و خانه استاد شهریار و همچنین سونوگرافی دکتر پروا مخلق ثانی، مسجد حاجی غفار، دکتر بهرام منصوری اصل (پوست مو زیبایی)، ساختمان نور و شیرینی و کیک پایتخت قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک سپه تبریز

آدرس بانک سپه تبریز، شهر تبریز، محله مقصودیه، است. از بانک‌های خوب محله مقصودیه می‌توان به بانک سپه تبریز اشاره کرد. بانک سپه شعبه شهید باکری، بانک ملت شعبه استانداری و بانک کشاورزی از جمله بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. شما می‌توانید از خدمات خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک سپه تبریز برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی شما را راحت و سریع به این بانک می‌رسانند. این مکان در نزدیکی ایستگاه مترو میدان ساعت قرار دارد. ایستگاه اتوبوسی که در نزدیکی بانک سپه تبریز قرار دارد، ایستگاه اتوبوس کانون بسیج() است.

شما می‌توانید با کمک اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. علاوه بر این، اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. این اطلاعات دیگر شامل آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک است. به یاد داشته باشید اگر برای انجام کاری به بانک سپه تبریز مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

اطلاعات دقیق بانک سپه تبریز در ادامه برای شما قرار داده شده است. همچنین در ادامه سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را مشاهده می‌کنید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک سپه واقع شده‌اند:

 • بانک سپه شعبه شهید باکری
  امام خمینی، بین سیدزاده و ده متری خزر
 • بانک ملت شعبه استانداری
  ارتش شمالی، سمساری
 • بانک کشاورزی
  فردوسی، بین اردبیلی ها و بالا تربیت
 • بانک سپه کد شاخص ۱۵۰۶۱۵۵
  شریعتی جنوبی، بین مغازه های سنگی و چایچی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 21 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک سپه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 21 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک سپه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک سپه ندارد.
  neshan logo