info
عکس خانه استاد شهریارعکس خانه استاد شهریارعکس خانه استاد شهریارعکس خانه استاد شهریار
category

خانه استاد شهریار محله مقصودیه، تبریز

موزه

درباره‌ی خانه استاد شهریار

خانه استاد شهریار یا موزه استاد شهریار مربوط به دوره پهلوی دوم است و در تبریز، در محله مقصودیه شهر واقع شده و این اثر در تاریخ ۲۷ اسفند ۱۳۸۶ با شمارهٔ ثبت ۲۲۷۲۹ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده‌است. ساختمان این موزه، قبلاً محل زندگی محمدحسین شهریار، شاعر مشهور ایران بوده‌است.این خانه در سال ۱۳۶۷ و بعد از درگذشت استاد، از سوی شهرداری تبریز خریداری شده و هم‌اکنون زیر نظر این نهاد اداره می‌شود. منزل استاد شهریار، در زیربنایی بالغ بر ۲۵۰ متر و مساحتی حدود ۲۴۱ متر در ۲ طبقه ساخته شده‌است.
منبع: ویکی‌پدیا

خانه استاد شهریار (موزه) در محله مقصودیه تبریز و خیابان شهریار واقع شده است. این مکان یکی از چهار موزه در محله مقصودیه تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهبود، کاخ موزه عمارت شهرداری (برج ساعت)، موزه علی مسیو و پاساژ ایران و همچنین خانه بهنام، مرکز تصویربرداری ام آر ای ایران، چهارراه باغشمال، دکتر بهرام منصوری اصل (پوست مو زیبایی) و دانشگاه هنر اسلامی تبریزنقاشی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از موزه‌ها خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو میدان ساعت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد خانه استاد شهریار

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  یکشنبه 11 تیر ماه 1402

  عالی بود. 😃😃😃😃

  18
 • avatar
  مهدی رضازاد فارسی
  یکشنبه 05 شهریور ماه 1402

  این خانه که سومین اقامتگاه استاد شهریار بود، بعد از درگذشت وی در سال ۱۳۶۷ از سوی شهرداری تبریز خریداری شده و تبدیل به موزه شد. وسایل خانه نیز از سوی خانواده ایشان به موزه ادبی استاد شهریار اهدا گردید. این شاعر بلندآوازه بیست سال آخر زندگی‌اش را در این خانه سپری کرد. این موزه در سال ۱۳۷۰ افتتاح شد.

  11
 • avatar
  Hani
  دوشنبه 07 فروردین ماه 1402

  بسیار زیبا و دلنشین

  10
 • avatar
  momo
  چهارشنبه 24 خرداد ماه 1402

  مرد شریف

  8
 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 07 اسفند ماه 1402

  خانه استاد شهریار در شهر تبریز را می‌توانیم به عنوان یکی دیگر از بهترین دیدنی های تبریز برای دوست‌داران شعر و ادبیات معرفی کنیم. این خانه در سال 1347 توسط شخص استاد شهریار خریداری شده است و ایشان سال‌های پایانی عمر خود را در این خانه سپری کرده‌اند. این خانه دو طبقه در زمینی به مساحت 250 متر مربع ساخته شده است و بازدید از آن می‌تواند شما را در رنگ و بوی خانه‌های قدیمی ایران غرق کند. این خانه در سال 1367 و پس از فوت استاد شهریار، توسط شهرداری شهر تبریز خریداری شد و به یکی از بهترین موزه‌های ادبی ایران تغییر کاربری داد. موزه استاد شهریار از سال 1367 تا به امروز به عنوان یکی از جاهای دیدنی تبریز، زیر نظر شهرداری این شهر فعالیت می‌کند و سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند. جالب است بدانید که اکثر لوازم و آثار موجود در این موزه توسط مردم و در فراخوانی که داده شد جمع‌آوری شده است. شما می‌توانید بیش از 500 اثر هنری و لوازم شخصی استاد شهریار را در این موزه مشاهده کنید که برای دوست‌داران شعر و ادبیات می‌تواند بسیار هیجان‌انگیز باشد. اگر قصد بازدید از جاهای دیدنی تبریز را دارید، پیشنهاد می‌کنیم که به هیچ عنوان بازدید از این موزه رویایی را از دست ندهید.

  7
 • avatar
  SARVARI
  دوشنبه 07 خرداد ماه 1403

  بسیار زیبا و جذاب

  6
 • avatar
  RezaRZ
  پنجشنبه 26 مرداد ماه 1402

  جاودان ....

  6
 • avatar
  ارسلان اصغرزاده
  جمعه 10 فروردین ماه 1403

  مکانی زیبا

  5
 • avatar
  yasin khan
  پنجشنبه 28 اردیبهشت ماه 1402

  ما ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ رفتیم برای بازدید از خانه استاد شهریار ولی زده بود "به دلیل مرمت ، تا اطلاع ثانوی تعطیل است" و قسمت نشد بازدید داشته باشیم.

  5
 • avatar
  دخت آریایی
  پنجشنبه 30 فروردین ماه 1403

  دلم شکستی و جانم هنوز چشم به راهت... منزلی که استاد سکونت میکردن با وسایلی که از آن موقع سالم مانده یک اثر فاخر را ساخته به دلیل نداشتن پارکینگ باید چند قدمی را پیاده تا منزل ایشان طی کنید

  4
 • avatar
  جیمبو
  چهارشنبه 22 فروردین ماه 1403

  مکانی دنج، پر احساس، با معنویات و آرامش بخش خانه زیبای استاد شهریار

  4
 • avatar
  Rana
  شنبه 26 اسفند ماه 1402

  خانه استاد شهریار عزیز و ارجمند اول در خیابان خیام نبش معازه های سنگی بود استاد اواخر عمر در این خانه زندگی کردن ما ساکن محله اهراب بودیم

  4
 • avatar
  ایران شگفت انگیز
  چهارشنبه 06 دی ماه 1402

  خانه استاد شهریار منزل شاعر معاصر استاد شهریار بوده است.وی در سال 1367 فوت کرده اند و پی از آن این مکان توسط شهرداری وقت خریداری و تبدیل به موزه می شود. بیشتر وسایل ایشان هم توسط خانواده وی به موزه اهدا می شود تا این منزل به همان صورت بماند.بعد در طی زمان وسایل دیگری هم که اهدایی توسط مردم یا گرداوری بوده به این منزل اضافه می شود. خانه وی و موزه فعلی در یک طبقه زیر زمین و یک طبقه روی آن قرار دارد و همانطور که گفته شده وسایل وی و دست نوشته های اشعار و ... را در این موزه می توانید ببینید. این خانه در عین حس نوستالوژی داشتن کمی دلگیر است مخصوصا عکسهای دوران کهولت استاد شهریار را که می بینید بر این دلگیری اضافه می شود. مقبره وی هم در مجموعه مقبره شعرا واقع شده است. برای بازدید مبلغ کمی برای ورودی باید بدهید.

  4
 • avatar
  کاربر نشان
  پنجشنبه 26 مرداد ماه 1402

  یکی از افتخارات آذربایجان وایران استاد شهریار بیاد ماندنی

  4
 • avatar
  راسخ
  سه شنبه 07 اردیبهشت ماه 1400

  خانه ی استاد شهریار فضای خیلی دل انگیزی داره یه خانه ساده و‌قدیمی و پر از احساس و بسیار نوستالژی

  4
 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 17 اردیبهشت ماه 1403

  وقتی وارد خونه استاد شهریار میشی با خودت فکر می‌کنی چقدر استاد تنها بود و نهایت عزلت و گوشه نشینی رو در جای جای این خونه میبینی

  3
 • avatar
  بردیا
  دوشنبه 04 اردیبهشت ماه 1402

  خاطره انگیز ...

  3
 • avatar
  yp
  چهارشنبه 04 مرداد ماه 1402

  خیلی قشنگ بود، شعرها به دیوار بود، فضای تاثیر گذاری بود

  3
 • avatar
  علی تنکابنی
  جمعه 13 اسفند ماه 1400

  خانه استاد شهریار یا موزه استاد شهریار مربوط به دوره پهلوی دوم است و در تبریز، در محله مقصودیه شهر واقع شده و این اثر در تاریخ ۲۷ اسفند ۱۳۸۶ با شمارهٔ ثبت ۲۲۷۲۹ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده‌ است. ساختمان این موزه، قبلاً محل زندگی محمدحسین شهریار، شاعر مشهور ایران بوده‌ است این خانه در سال ۱۳۶۷ و بعد از درگذشت استاد، از سوی شهرداری تبریز خریداری شده و هم‌اکنون زیر نظر این نهاد اداره می‌شود. منزل استاد شهریار، در زیربنایی بالغ بر ۲۵۰ متر و مساحت 225 متر در ۲ طبقه ساخته شده‌ است بیش از ۵۰۰ قطعه از آثار و نیز وسایل شخصی شهریار شامل کتاب، دستخط و انواع یادبودها و هدایای داخلی و خارجی به همراه لوازم زندگی این شاعر تبریزی در موزه به نمایش گذاشته شده‌است. این موزه در قسمت زیرزمین، دربرگیرنده عکس‌ها و تصاویری از استاد شهریار، بخش سمعی-بصری و قسمتی مخصوص استراحت میهمانان و بازدیدکنندگان از موزه‌است. در بخش فوقانی نیز که در واقع بخش اصلی و قدیمی‌تر موزه ادبی استاد شهریار به‌ شمار می‌رود، بخش‌هایی چون بخش اسناد قدیمی، عکس‌ها، دست‌ نوشته‌ها، وسایل شخصی شامل لباس‌ها، کتاب‌ها، لوازم‌التحریر، رختخواب و بستر استراحت استاد، تالار پذیرایی منزل استاد، هدایا، لوح‌های تقدیر و تندیس‌های این شاعر بزرگ قرار گرفته‌است. در موزه ادبی استاد شهریار همچنین سه تار معروف این شاعر بزرگ و آثار خط نستعلیق وی در معرض دید عموم قرار گرفته‌ است

  3
 • avatar
  جهانگرد
  دوشنبه 05 دی ماه 1401

  خانه استاد شهریار بزرگ که هم اکنون به موزه تبدیل شده است، جای بسیار عالی و دیدنی است. من هر وقت از کنار این خانه رد می شوم دلم می گیرد.

  3
 • avatar
  SARVARI
  دوشنبه 07 خرداد ماه 1403

  خانه استاد شهریار یا موزه استاد شهریار مربوط به دوره پهلوی دوم است و در تبریز، در محله مقصودیه شهر واقع شده و این اثر در تاریخ ۲۷ اسفند ۱۳۸۶ با شمارهٔ ثبت ۲۲۷۲۹ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده‌است. ساختمان این موزه، قبلاً محل زندگی محمدحسین شهریار، شاعر مشهور ایران بوده‌است.

  2
 • avatar
  m.m
  دوشنبه 07 خرداد ماه 1403

  خانه استاد شهریار سومین منزلگاه استاد شهریار، شاعر معاصر ایران بوده که در سال ۱۳۴۷توسط ایشان خریداری شده و در بیست سال پایانی عمر استاد میزبان و محل تراوشات ذهنی ایشان بوده است. در سال ۱۳۶۷، پس از درگذشت استاد منزل مسکونی وی از سوی شهرداری تبریز خریداری و با توافق خانواده استاد و همکاری آن‌ها در اهدای وسایل وی به موزه ادبی استاد شهریار تبدیل شد. این موزه از آن دوران تا به امروز زیر نظر این نهاد اداره می‌شود.  پس از افتتاح موزه در سال ۱۳۷۰، در فراخوانی از مردم دعوت شد تا اسنادی را که از این شاعر گرانقدر در اختیار دارند، در اختیار موزه قرار دهند و در نتیجه این اقدام، مردم کلیه اسناد و مدارک مربوط را به موزه سپردند و حتی بسیاری از شاعران آذربایجان وسایلی با ارزش مانند کمانچه‌ای از کشور آذربایجان، بشقاب قدیمی شاعر زنجانی و... را به موزه اهدا کردند. قدمت این خانه به سال‌های دهه ۱۳۳۰ باز می‌گردد و دارای زیربنایی در حدود ۲۵۰ متر مربع و مساحتی بالغ بر ۲۴۱ و شامل دو طبقه (فوقانی و زیرزمین) با مصالح جدید است. خانه استاد شهریار در سال ۱۳۸۶ توسط سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با شماره ۲۲۷۲۹ در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.

  2
 • avatar
  چاپ تیک تاک گرافیک
  پنجشنبه 09 فروردین ماه 1403

  عالی بود مخصوصا ماکت استاد شهریار که خیلی طبیعی ساخته شده بود

  2
 • avatar
  Mohsen
  سه شنبه 07 فروردین ماه 1403

  خانه استاد شهریار، شاعر آذربایجانی و سراینده حیدربابایه سلام که یکی از شاهکارهای ادبیات ترکی آذربایجانی است امروزه به موزه تبدیل شده است. پس از مرگ استاد در ۲۷ شهریور سال ۶۷ شهرداری تبریز این خانه را خریداری کرد واین خانه را با تمام یادگاری‌ها ولوازم زندگی و وسایل شخصی ازجمله کتاب‌ها و دست خط این شاعر بزرگ برای عموم مردم به نمایش گذاشت. در بازدید از خانه‌ی استاد شهریار سه‌تار معروف این شاعر را هم می‌توانید ببینید. خانه‌ی استاد شهریار در محله‌ی مقصودیه یکی از محلات قدیمی تبریز، خیابان ارتش‌ جنوبی، ‌کوچه‌ مقصودیه‌‌ قرار دارد.

  2
 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 10 فروردین ماه 1403

  خیلی زیباست با وسایل قدیمی منزل استاد شهریار واقعا حس خوبی داره

  2
 • avatar
  آریا
  سه شنبه 17 بهمن ماه 1402

  جای قشنگی است

  2
 • avatar
  𝑴𝒐𝒔𝒕𝒂𝒇𝒂
  چهارشنبه 10 خرداد ماه 1402

  خانه استاد شهریار سومین منزلگاه استاد شهریار، شاعر معاصر ایران بوده که در سال ۱۳۴۷توسط ایشان خریداری شده و در بیست سال پایانی عمر استاد میزبان و محل تراوشات ذهنی ایشان بوده است. در سال ۱۳۶۷، پس از درگذشت استاد منزل مسکونی وی از سوی شهرداری تبریز خریداری و با توافق خانواده استاد و همکاری آن‌ها در اهدای وسایل وی به موزه ادبی استاد شهریار تبدیل شد. این موزه از آن دوران تا به امروز زیر نظر این نهاد اداره پس از افتتاح موزه در سال ۱۳۷۰، در فراخوانی از مردم دعوت شد تا اسنادی را که از این شاعر گرانقدر در اختیار دارند، در اختیار موزه قرار دهند و در نتیجه این اقدام، مردم کلیه اسناد و مدارک مربوط را به موزه سپردند و حتی بسیاری از شاعران آذربایجان وسایلی با ارزش مانند کمانچه‌ای از کشور آذربایجان، بشقاب قدیمی شاعر زنجانی و ... را به موزه اهدا کردند.. قدمت این خانه به سال‌های دهه ۱۳۳۰ باز می‌گردد و دارای زیربنایی در حدود ۲۵۰ مترمربع و مساحتی بالغ بر ۲۴۱ و شامل دو طبقه (فوقانی و زیرزمین) با مصالح جدید است. خانه استاد شهریار در سال ۱۳۸۶ توسط سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با شماره ۲۲۷۲۹ در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده است

  2
 • avatar
  سلیمانی
  پنجشنبه 23 اردیبهشت ماه 1400

  خانه استادشهریار زیاد بزرگ نیست و تبدیل به موزه شده که آثار ایشون رو به نمایش گزاشتن و خیلی ساده و بی ریاست

  2
 • avatar
  علیرضا
  سه شنبه 18 آذر ماه 1399

  هروقت از کنارش رد میشم دلم میگیره

  2
 • avatar
  طبیعتگرد باحجاب
  چهارشنبه 23 خرداد ماه 1403

  عالی ... خدا رحمتش کنه حافظ معاصر

  1
 • avatar
  Rm
  چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403

  خانه استاد مثل خودشان ساده و بی ریا هستند،انگونه که استاد میگن حیدربابا دونیا یالان دونیادی .واقعا مصداق بارز زندگی استاد هست.

  1
 • avatar
  راننده
  پنجشنبه 16 فروردین ماه 1403

  علی و پر خاطره بازدید هم رایگان بود

  1
 • avatar
  سالک
  پنجشنبه 14 دی ماه 1402

  یاد و خاطره استاد گرامی باد

  1
 • avatar
  mer63
  چهارشنبه 10 خرداد ماه 1402

  بعلت مرمت تعطیل هست فعلاً.....

  1
 • avatar
  ҿLяош
  شنبه 26 آذر ماه 1401

  عالیه اینجا

  1
 • avatar
  ‌سجادخرسندی
  شنبه 03 دی ماه 1401

  بی نظیر

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 08 فروردین ماه 1401

  چوخ گوزل

  1
 • avatar
  مهبد
  شنبه 29 آذر ماه 1399

  موزه ی خوبی بود.

  1
 • avatar
  رامین
  پنجشنبه 30 دی ماه 1400

  این خانه در سال ۱۳۶۷ و بعد از درگذشت استاد شهریار، از سوی شهرداری تبریز خریداری شده و هم‌اکنون زیر نظر این نهاد اداره می‌شود. منزل استاد شهریار، در زیربنایی بالغ بر ۲۵۰ متر و مساحت 225 متر در ۲ طبقه ساخته شده‌است.

  1
 • avatar
  همت
  یکشنبه 19 اردیبهشت ماه 1400

  موزه ها جای ارام و پراز حس های قشنگ که سرگذشت اجدادمان را در خود نگه میدارد

  1
 • avatar
  فردین
  شنبه 26 خرداد ماه 1403

  بسیار زیبا و خاطره انگیز.خدا ایشان را رحمت کند

 • avatar
  «دکتر مهندس»
  یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403

  عالی

 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 18 فروردین ماه 1403

  واقعا زیباست

 • avatar
  محسن
  پنجشنبه 09 آذر ماه 1402

  از ساعت 17 بسته بود

 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 02 آبان ماه 1402

  خانه شعر و ادب ایران

 • avatar
  ایتک
  دوشنبه 29 خرداد ماه 1402

  خانه استاد شهریار پر است از تمام درد و غم ها و احساساتی که ب شکل بغضی در نای استاد ماند هر وقت میرم اونجا باید کلی گریه کنم زندگی استاد که یادم میافته و لحظه پایان حیات ایشون غمی سنگین روی دلم میشینه مظلومیتی خاص داشتن روز وداع با استاد دلم میخواست من بجای ایشون دفن میشدم ولی شاعر شیرین کلام برا زنده نگه داشتن ادبیات ترکی ادامه حیات میدادن .دوستشون دارم و ارادتمندم بهش

 • avatar
  جواد
  دوشنبه 20 شهریور ماه 1402

  مکانی واقعی برای آرامش...

 • avatar
  جواد
  دوشنبه 20 شهریور ماه 1402

  مکانی زیبا بهمراه آرامش کامل، حتما سر بزنید...

 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 12 خرداد ماه 1402

  موزه به دلیل تعمیرات بسته بود ‌ ولی سعادتی بود که بتونیم با پسر بزرگ استاد همکلام بشیم و از حضورشون استفاده کنیم .

 • avatar
  تهران من
  سه شنبه 27 تیر ماه 1402

  روحش شاد و گرامی باد🖤🖤🖤

 • avatar
  کوروش
  چهارشنبه 31 خرداد ماه 1402

  برخلاف گفته ی نشان این مکان بازه

 • avatar
  کاربر نشان
  چهارشنبه 31 خرداد ماه 1402

  خانه استاد شهریار یا موزه استاد شهریار مربوط به دوره پهلوی دوم است و در تبریز در محله مقصودیه شهر واقع شده و این اثر در تاریخ ۲۷ اسفند ۱۳۸۶ با شمارهٔ ثبت ۲۲۷۲۹ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده‌است. ساختمان این موزه، قبلاً محل زندگی محمد حسین شهریار بوده‌است.

 • avatar
  ایتک
  دوشنبه 29 خرداد ماه 1402

  خانه استاد شهریار طبقه زیر زمین خانه در کنار تندیس استاد که با جون و دل غم نهفته از رنج ها و شکست های استاد رو میتونستم حس کنم ،روحش شاد و یادش گرامی

 • avatar
  گردشگر
  دوشنبه 24 بهمن ماه 1401

  شاعر توانمند و سیدی بزرگوار توانایی بی نظیر در شعر فارسی و ترکی که مزار این شاعر در مقبرالشعرا تبریز است

 • avatar
  قهرمان
  چهارشنبه 19 مرداد ماه 1401

  سلام استاد شهریار افتخار اذربایجان هس..

 • avatar
  PO
  سه شنبه 28 تیر ماه 1401

  نوستالژی

 • avatar
  Rozhan
  سه شنبه 21 تیر ماه 1401

  قشنگه.

 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 13 تیر ماه 1401

  قشنگ بود

 • avatar
  شهرام
  یکشنبه 29 خرداد ماه 1401

  خانه استاد شهریار و مخصوصا اتاق ایشان و وسایل شخصیشون بسیار زیبا و نوستالژیک بودند، بنظرم یه حس غریب و غم تنهایی اتاقشون داشت. بابت امنیت و حراست تغییراتی رو ایجاد کردن که بنظرم در اینجور موزه ها، که زندگی شخص رو به تصویر میکشن اصلا مناسب و درست نیست.

 • avatar
  navid_ya
  سه شنبه 24 خرداد ماه 1401

  مکان خیلی قشنگی هست و واقعا از دیدن لوازم استاد آدم به وجد میاد

 • avatar
  moji
  جمعه 23 اردیبهشت ماه 1401

  خدا بیامرزه استاد رو ، روحش شاد

 • avatar
  ممدتکنو
  دوشنبه 03 بهمن ماه 1401

  خانه استاد شهریار سومین منزلگاه استاد شهریار، شاعر معاصر ایران بوده که در سال ۱۳۴۷توسط ایشان خریداری شده و در بیست سال پایانی عمر استاد میزبان و محل تراوشات ذهنی ایشان بوده است. در سال ۱۳۶۷، پس از درگذشت استاد منزل مسکونی وی از سوی شهرداری تبریز خریداری و با توافق خانواده استاد و همکاری آن‌ها در اهدای وسایل وی به موزه ادبی استاد شهریار تبدیل شد. این موزه از آن دوران تا به امروز زیر نظر این نهاد اداره می‌شود. 


سایر موزه‌ها که در محدوده خانه استاد شهریار واقع شده‌اند:

 • موزه کفش تبریز
  (5.0)
  ارتش جنوبی، حیدرزاده
 • موزه مطبوعات خانه صلح‌جو
  (3.0)
  ارتش شمالی، کره نی خانا، کرباسی
 • اسناد و کتابخانه ملی شمالغرب
  (4.4)
  امام خمینی، شهید جارالمسجد، محسنی
 • موزه صدا
  (4.4)
  ارتش شمالی، کره نی خانا، کرباسی
 • موزه سنجش تبریز (خانه سلماسی)
  (4.5)
  ارتش جنوبی، حیدرزاده، فرشته
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خالص (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ شنبه 26 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خانه استاد شهریار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 26 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خانه استاد شهریار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خانه استاد شهریار ندارد.
  location استان آذربایجان شرقی، تبریز، ارتش جنوبی، شهریار
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری خانه استاد شهریار

  شنبه 08:30 تا 18:00
  یک‌شنبه 08:30 تا 18:00
  دوشنبه 08:30 تا 18:00
  سه‌شنبه 08:30 تا 18:00
  چهارشنبه 08:30 تا 18:00
  پنج‌شنبه 08:30 تا 18:00
  جمعه 08:30 تا 18:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo