info
عکس چهارراه باغشمال
category

چهارراه باغشمال تبریز

درباره‌ی چهارراه باغشمال

چهارراه باغشمال (تقاطع) در تبریز و خیابان هفده شهریور جدید واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهبود، خانه ختایی (خانه هنرمندان تبریز) و خانه استاد شهریار و همچنین بیمارستان الزهرا تبریز، مطب دکتر قلم آرا جراح و متخصص چشم، رادیولوژی و سونوگرافی آفتاب، مرکز ارزیابی و شنوایی سینا و بانک سامان قرار گرفته است.
سایر تقاطع‌های که در محدوده چهارراه باغشمال واقع شده‌اند:

 • سه راه فردوسی
  امام خمینی، خط ویژه اتوبوس، بین شریعتی و فردوسی
 • تقاطع طالقانی
  طالقانی شمالی، 17 شهریور جدید، نرسیده به ارک
 • تقاطع چمران
  ارتش جنوبی، پاستور جدید 2، بین صادقی و پاستور جدید 3
 • چهارراه باغشمال
  (3.8)
  ارتش جنوبی، نرسیده به 17 شهریور جدید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 10 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی چهارراه باغشمال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 10 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد چهارراه باغشمال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه چهارراه باغشمال ندارد.
  location استان آذربایجان شرقی، تبریز، ارتش جنوبی، 17 شهریور جدید، بین حاج جبار نائب و خیابان شهید یاغچیان
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo