info
عکس فروشگاه دالین
category

فروشگاه دالین محله زرگری، شیراز

درباره‌ی فروشگاه دالین

فروشگاه دالین (فروشگاه لباس) در محله زرگری شیراز و بلوار شهید مطهری شمالی واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش فروشگاه لباس در محله زرگری شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پوشاک بچگانه تارا، آموزشگاه موسیقی آرشه، باشگاه ورزشی سیروس، گالری تاج محل و فروشگاه آیدا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شهید مطهری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه دالین شیراز

فروشگاه دالین شیراز در شهر شیراز، و قرار دارد. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (07136272057) تماس بگیرید. فروشگاه دالین شیراز یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار شهر شیراز است. پوشاک سوژه، فروشگاه پاپیلون و فروشگاه BabyKish فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه دالین شیراز برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه دالین شیراز را انتخاب کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس 12 متری نمازی قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو شهید مطهری که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه دالین شیراز می‌باشد، پیاده شوید. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم به فروشگاه دالین شیراز مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه دالین شیراز دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده فروشگاه دالین واقع شده‌اند:

 • پوشاک سوژه
  بلوار ستارخان، بین 12 ستارخان و ولیعصر
 • فروشگاه پاپیلون
  بلوار ستارخان، بین کوچه 15 ستارخان و کوچه 17 ستارخان
 • فروشگاه BabyKish
  بلوار ستارخان، بین کوچه 5 ستارخان و بهاران
 • پوشاک عظیمی
  بلوار ستارخان، بین کوچه 5 ستارخان و بهاران
 • نمایندگی پوشاک زیروتن
  بلوار شهید مطهری شمالی، بلوار ستارخان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سلطانی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه دالین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه دالین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه دالین ندارد.
  location استان فارس، شیراز، بلوار شهید مطهری شمالی، بین 9 مطهری و 7 مطهری
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه دالین

  شنبه 09:00 تا 21:30
  یک‌شنبه 09:00 تا 21:30
  دوشنبه 09:00 تا 21:30
  سه‌شنبه 09:00 تا 21:30
  چهارشنبه 09:00 تا 21:30
  پنج‌شنبه 09:00 تا 21:30
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo