info
عکس کلینیک زیبایی دکتر قدرتی
category

کلینیک زیبایی دکتر قدرتی محله قصر دشت، شیراز

درباره‌ی کلینیک زیبایی دکتر قدرتی

کلینیک زیبایی دکتر قدرتی (کلینیک زیبایی) در محله قصر دشت شیراز و خیابان قصردشت ۵۴ واقع شده است. این مرکز یکی از دو کلینیک زیبایی در محله قصر دشت شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی سرپوشیده شادشو و همچنین پل زرگری، موسسه آموزش عالی آزاد نوید پارس، کافه فورته، نمایشگاه و فروشگاه دکوران و دکتر امیر غفران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو شهید مطهری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر کلینک‌های زیبایی که در محدوده کلینیک زیبایی دکتر قدرتی واقع شده‌اند:

 • کلینیک پوست نیکو
  بلوار بهشتی، قصردشت
 • مرکز لیزر شیراز
  قصردشت، 69 قصردشت
 • کلینیک رایمون
  (5.0)
  قصردشت، بین قصردشت 54 و میدان زرگری
 • کلینیک مارینا
  (4.0)
  عفیف‌آباد، 12 عفیف آباد
 • کلینیک کاشت مو و زیبایی رخ
  (4.9)
  بلوار شهید مطهری شمالی، نرسیده به 17 مطهری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خانم نامی (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلینیک زیبایی دکتر قدرتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کلینیک زیبایی دکتر قدرتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلینیک زیبایی دکتر قدرتی ندارد.
  neshan logo