info
عکس ایستگاه اتوبوس شانزده متری
category

ایستگاه اتوبوس شانزده متری محله جنت‌ آباد جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شانزده متری

ایستگاه اتوبوس شانزده متری (ایستگاه اتوبوس) در محله جنت‌ آباد جنوبی تهران و بلوار لاله شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله جنت‌ آباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی هورا پارک و مرکز خرید سمرقند و همچنین قهوه بونو، تله پیتزا، تعمیرات مبل صفانو، پیشخوان دولت - کد 1956 و فروشگاه زنجیره ای جانبو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شانزده متری تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس شانزده متری تهران، شهر تهران، محله جنت‌ آباد جنوبی است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه ستاری، بلوار لاله شرقی بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شانزده متری تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو آیت‌الله کاشانی قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شانزده متری تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شانزده متری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شاهین شمالی
  بلوار آیت الله کاشانی، نرسیده به لاله یکم
 • ایستگاه اتوبوس بهار
  بزرگراه شهید همت، کبیری طامه، نرسیده به بهار
 • ایستگاه اتوبوس همت غربی
  بزرگراه شهید همت، کبیری طامه
 • ایستگاه اتوبوس پارسیان
  بزرگراه شهید همت، جنت آباد مرکزی، بین دانش و بیست و یک متری گلستان
 • ایستگاه اتوبوس خانلو
  بزرگراه شهید همت، جنت آباد مرکزی، بعد از بعثت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شانزده متری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شانزده متری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شانزده متری ندارد.
  neshan logo