info
عکس داروخانه
category

داروخانه محله باغ تخت، شیراز

درباره‌ی داروخانه

داروخانه (داروخانه) در محله باغ تخت شیراز و خیابان آزادی ۱۲ واقع شده است. این مکان یکی از پنج داروخانه در محله باغ تخت شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان ارتش و بازارچه بهشت و همچنین خشکبار یکتا شیراز، فروشگاه اتکا ولایت، داروخانه تخت طاووس، فست فود و پاچینی دو مزه و مجموعه غذایی حاج عباسعلی و پسران قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه شیراز

داروخانه شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله باغ تخت پیدا کنید. این داروخانه در آدرس دقیق استان فارس، شیراز، بلوار آزادی، آزادی 12 قرار دارد.

داروخانه شیراز یکی از داروخانه‌های خوبی است که در محله باغ تخت است. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های مرکز پرستاری در منزل آراد، درمانگاه و خیریه نرجس، درمانگاه محمد رسول الله و مرکز طب کار دکتر دهقان مراکز درمانی هستند که در محدوده این داروخانه قرار گرفته‌اند. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروخانه دکتر اسیری، داروخانه دکتر قاسم زاده و داروخانه دکتر پنجه شاهین وجود دارند. به یاد داشته باشید که این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه شیراز برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. در نزدیکی داروخانه شیراز، ایستگاه اتوبوس جهاد سازندگی قرار دارد.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند که بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. ما در ادامه اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه شیراز را با شما به اشتراک گذاشته ایم. در صورتی که شما هم به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر اسیری
  هجرت، بین هجرت 1 و شهید فروغی
 • داروخانه دکتر قاسم زاده
  بلوار قدس، بین قدس 6 و میدان قائم
 • داروخانه دکتر پنجه شاهین
  بلوار قدس
 • داروخانه دکتر قالیباف
  (5.0)
  مشکین فام
 • داروخانه ارجمندی
  (5.0)
  بلوار هجرت، بین هجرت 10 و عبیر آمیز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه ندارد.
  neshan logo