عکس سازمان رصدخانه ملی ایران
category

سازمان رصدخانه ملی ایران (محله داراباد، تهران)

رصدخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران

موقعیت سازمان رصدخانه ملی ایران در محله داراباد تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

سازمان رصدخانه ملی ایران (رصدخانه) در محله داراباد تهران واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان نیکان (22 بهمن) و همچنین مرکز نوآوری پارادایس هاب - فضای کار اشتراکی، کارواش اقدسیه، چشمه نور ایران (آزمایشگاه تحقیق و توسعه)، پژوهشکده نجوم و اتو کلینیک تخصصی برق خودرو اردلان قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران

تلفن تماس: 02126130674

وب‌سایت رسمی: ino.org.ir


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط دماوند (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سازمان رصدخانه ملی ایران تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

رصدخانه

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد سازمان رصدخانه ملی ایران

  • avatar
    akbari (شهریار سطح ۳) چهارشنبه 05 خرداد ماه 1400

    سازمان رصدخانه ملی ایران نخستین پروژه بزرگ علوم بنیادی در ایران است که با هدف ساخت رصدخانه‌ای نجومی با تلسکوپی پیشرفته برای ترویج پژوهش‌های نجومی و توسعه بر پا شده است

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد سازمان رصدخانه ملی ایران تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سازمان رصدخانه ملی ایران تهران ندارد.