عکس پژوهشکده نجوم
category

پژوهشکده نجوم (محله داراباد، تهران)

مرکز تحقیقاتی و پژوهشکده
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران

موقعیت پژوهشکده نجوم در محله داراباد تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پژوهشکده نجوم (مرکز تحقیقاتی و پژوهشکده) در محله داراباد تهران واقع شده است. این مرکز یکی از سه پژوهشکده و مرکز تحقیقاتی در محله داراباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز نوآوری پارادایس هاب - فضای کار اشتراکی، سازمان رصدخانه ملی ایران، مرکز تعاملات سلام 100 استارت آپ و صنایع سنگ پدر قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران

تلفن تماس: 02126130674

وب‌سایت رسمی: astro.ipm.ir


سایر پژوهشکده‌های که در محدوده پژوهشکده نجوم واقع شده‌اند:

 • پژوهشگاه دانشهای بنیادی
  (5.0)
  بزرگراه امام علی، ولیعصر، لاله شرقی
 • تزایران
  بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، بین لنگری و ندا
 • مرکز تحقیقات و تدوین آیین نامه رزمی نزاجا
  سباری، چهاردهم شرقی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط snap_man (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پژوهشکده نجوم تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  موسسه مرکز پژوهشکده پژوهشگاه تحقیقاتی

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پژوهشکده نجوم تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پژوهشکده نجوم تهران ندارد.