info
عکس تاپ سرویس لاکچری
category

تاپ سرویس لاکچری محله شهرک محلاتی، تهران

فروشگاه لوازم الکترونیک
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تاپ سرویس لاکچری

تاپ سرویس لاکچری (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله شهرک محلاتی تهران و خیابان توحید واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه لوازم الکترونیک در محله شهرک محلاتی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ زیتون و همچنین مسجد حضرت ولیعصر (عج)، تهیه غذای فدک، شیشه بری ولیعصر ، نانوایی سنگک و دبیرستان و پیش دانشگاهی دخترانه فدک قرار گرفته است.

درباره فروشگاه تاپ سرویس لاکچری تهران

آدرس فروشگاه تاپ سرویس لاکچری تهران، شهر تهران، محله شهرک محلاتی و است. فروشگاه تاپ سرویس لاکچری تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک محلاتی به شمار می‌رود. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، خدمات فنی سینا، دریم کالا و عمران نیرو هستند.

چطور به فروشگاه تاپ سرویس لاکچری تهران برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه تاپ سرویس لاکچری تهران را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس سازمان جنگلها قرار دارد. اگر می‌خواهید با استفاده از مترو به این فروشگاه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو شهید محلاتی که نزدیک به فروشگاه تاپ سرویس لاکچری تهران است، پیاده شوید. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم به فروشگاه تاپ سرویس لاکچری تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه تاپ سرویس لاکچری تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده تاپ سرویس لاکچری واقع شده‌اند:

 • خدمات فنی سینا
  بزرگراه ارتش، بلوار شاهد، جهاد، بین میدان امام علی و نصر
 • دریم کالا
  بزرگراه ارتش، گلها، بسیج شرقی، جهاد، بین میدان امام علی و نصر
 • عمران نیرو
  آبادان، کیش نهم
 • سین استایل
  (5.0)
  ارتش
 • فروشگاه سانترال
  (5.0)
  ارتش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاپ سرویس لاکچری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تاپ سرویس لاکچری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاپ سرویس لاکچری ندارد.
  neshan logo