info
عکس پایگاه اورژانس۱۱۵
category

پایگاه اورژانس۱۱۵ اصفهان

فوریت‌های پزشکی و اورژانس
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پایگاه اورژانس۱۱۵

پایگاه اورژانس۱۱۵ (فوریت‌های پزشکی و اورژانس) در اصفهان و خیابان ابن سینا، سنبلستان واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند اورژانس بیمارستان امین، خانه امین التجار و پاساژ محسن و همچنین فروشگاه اتکا، خانه تاریخی بخردی، زورخانه پهلوان رحیم نجارپور، انجمن توانخواهان آسوده ماوی و کلینیک ویژه بیمارستان امین قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از اورژانس‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد پایگاه اورژانس۱۱۵

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    یه شهروند ساده
    دوشنبه 23 مرداد ماه 1402

    خدا قوت


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سرورتون (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 15 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه اورژانس۱۱۵ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 فروردین ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه اورژانس۱۱۵ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه اورژانس۱۱۵ ندارد.
neshan logo