info
عکس هایپر زمرد
category

هایپر زمرد محله رزمندگان، یزد

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی هایپر زمرد

هایپر زمرد (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله رزمندگان یزد و خیابان سخاوت واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله رزمندگان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع نظام مهندسی، ایستگاه اتوبوس میدان مدرسی، برق اتومبیل ابراهیمی، مجتمع آموزشی حاج احمد زرکش و کابینت و دکوراسیون داخلی پالیساندر قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده هایپر زمرد واقع شده‌اند:

 • هایپر مارکت اوا
  بلوار جانباز، بین خیبر و بدر
 • سوپر مارکت ابوالفضل
  بلوار جانباز
 • سوپرمارکت ارغوان
  بلوار جانباز، هجرت
 • سوپر مارکت رویال
  بلوار جانباز، هجرت
 • یزد مارکت
  بلوار جانباز، سخاوت، بین دیانت و وحدت 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط یحیی زاده (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هایپر زمرد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هایپر زمرد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هایپر زمرد ندارد.
  neshan logo