info
عکس سوپر مارکت ابوالفضل
category

سوپر مارکت ابوالفضل محله رزمندگان، یزد

سوپرمارکت و هایپرمارکت

درباره‌ی سوپر مارکت ابوالفضل

سوپر مارکت ابوالفضل (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله رزمندگان یزد و بلوار جانباز واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله رزمندگان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی استخر زمزم، رستوران شهید ساداتی 3، قلیان سرای آب و آتش، سالن ورزشی زمزم و سنگ بری فتوحی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت ابوالفضل واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت رویال
  بلوار جانباز، هجرت
 • سوپرمارکت یاس
  خیابان فضیلت، غفاری
 • هایپر زمرد
  بلوار جانباز، سخاوت، بین دیانت و اصالت
 • سوپر فرهاد
  بلوار جانباز، صلابت، مسرت، بین اصالت و بن بست شهید حسن طالبی
 • هایپر مزه
  بلوار جانباز، بین خیبر و بدر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت ابوالفضل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت ابوالفضل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت ابوالفضل ندارد.
  neshan logo