info
عکس ایستگاه اتوبوس صدر الشعرا
category

ایستگاه اتوبوس صدر الشعرا محله سئلاب، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صدر الشعرا

ایستگاه اتوبوس صدر الشعرا (ایستگاه اتوبوس) در محله سئلاب تبریز و خیابان صدرالشعرا واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله سئلاب تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان چشم پزشکی نیکوکاری و پل سنگی تبریز و همچنین ورزشگاه ایثار، مدرسه غیردولتی تمدن، لواش پزی، مسجد حاج محمد صلاح و فروشگاه کیف وکفش صدف قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صدر الشعرا تبریز

در شهر تبریز، محله سئلاب ، ایستگاه اتوبوس صدر الشعرا تبریز قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در ایده لى، صدرالشعرا، بین احمدآباد و بابایی واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس صدر الشعرا تبریز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تبریز بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی شکوفه قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صدر الشعرا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اول اصمعی
  اصمعی، بین سرباز شهید و مرصاد دو
 • ایستگاه اتوبوس قبرستان حسینیه
  اصمعی، نیکنام، بین ارشد بیرق دوم و شهید بهمن امامی
 • ایستگاه اتوبوس ششگلان چایکنار
  زیرگذر بلوار چایکنار-علامه طباطبایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صدر الشعرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صدر الشعرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صدر الشعرا ندارد.
  location استان آذربایجان شرقی، تبریز، ایده لى، صدرالشعرا، بین احمدآباد و بابایی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo