info
عکس دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه سه تهران
category

دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه سه تهران محله ونک، تهران

اداره و سازمان دولتی
5.0
1 رای

درباره‌ی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه سه تهران

دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه سه تهران (اداره و سازمان دولتی) در محله ونک تهران و خیابان زاینده رود شرقی واقع شده است. این اداره یکی از 106 اداره و سازمان دولتی در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج آسمان ونک و همچنین شهر کتاب ونک، موسسه حقوقی ملاصدرا، هتل و رستوران پردیس ناجا، دکتر علیرضا زارعی و ایران سایت قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه سه تهران واقع شده‌اند:

 • سازمان بنادر و دریانوردی (ساختمان کیش)
  نلسون ماندلا (جردن)، کیش
 • صندوق بازنشستگی سازمان بنادر و دریانوردی
  نلسون ماندلا (جردن)، کیش
 • ساختمان صدف
  نلسون ماندلا (جردن)، خلیل زاده
 • سازمان زیباسازی شهر تهران
  ولیعصر، دامن افشار، بین سوگند و دفینه
 • شرکت تولیدی گاز لوله
  ملاصدرا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 09 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه سه تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 09 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه سه تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه سه تهران ندارد.
  neshan logo