info
عکس تعمیرگاه اتومبیل نوید
category

تعمیرگاه اتومبیل نوید محله شارق، تهران

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
5.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تعمیرگاه اتومبیل نوید

تعمیرگاه اتومبیل نوید (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله شارق تهران و خیابان کریمی واقع شده است. این مکان یکی از شصت و هفت تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله شارق تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ لوکس و همچنین مسجد رضوان، هیئت جودو استان تهران ، اتوبار و باربری گلبرگ بار، هنرستان شهید مدرس و جلوبندی سازی امیر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو سبلان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده تعمیرگاه اتومبیل نوید واقع شده‌اند:

 • تعمیرگاه ماشین
  سبلان شمالی، روستا
 • اگزوز سازی رضایی
  مدنی، بین عبدیلی و بیست و یکم آذر
 • تعمیرگاه اتومبیل
  سبلان جنوبی، جهانی
 • تنظیم موتور جهان
  دماوند، محمودی، انصار الحسین
 • تون آپ جهان
  دماوند، محمودی، انصار الحسین
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط hamidi (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعمیرگاه اتومبیل نوید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تعمیرگاه اتومبیل نوید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعمیرگاه اتومبیل نوید ندارد.
  neshan logo