info
عکس بستنی گل یخ موقر
category

بستنی گل یخ موقر محله خانی آباد جنوبی، تهران

بستنی و آبمیوه فروشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بستنی گل یخ موقر

بستنی گل یخ موقر (بستنی و آبمیوه فروشی) در محله خانی آباد جنوبی تهران و خیابان شصت و نهم واقع شده است. این مکان یکی از پنج آبمیوه و بستنی در محله خانی آباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سه شنبه بازار و همچنین حسینیه ائمه اطهار، تعمیرات تلویزیون سید، قهوه خانه حاج علی، باطریسازی و ردیاب جی پی اس رضا خانی و بانک رفاه کارگران قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از فروشگاه‌های خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد بستنی گل یخ موقر

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  پنجشنبه 05 بهمن ماه 1402

  عالیه بستی میوه ای و انواع دسر

  1
 • avatar
  امیر حسین
  شنبه 30 اردیبهشت ماه 1402

  بستی خوشمزه ای است.


سایر فروشگاه‌های که در محدوده بستنی گل یخ موقر واقع شده‌اند:

 • بستنی ویتامینه تاج
  بزرگراه شهید تندگویان، میثاق، بین سی و دوم و شصت و یکم
 • لبنیات و بستنی بابا طاهر
  (3.0)
  بزرگراه شهید تندگویان، بیست و چهارم
 • آبمیوه بستنی زنبور
  (3.0)
  بزرگراه آزادگان، هفتاد و یکم
 • ویتامینه آق بانو
  (4.0)
  بزرگراه شهید تندگویان، پنجاه و سوم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خوش منش (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 05 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بستنی گل یخ موقر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 05 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بستنی گل یخ موقر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بستنی گل یخ موقر ندارد.
  neshan logo