info
عکس باشگاه ورزش رزمی
category

باشگاه ورزش رزمی اصفهان

سالن و مجموعه ورزشی
5.0
4 رای

درباره‌ی باشگاه ورزش رزمی

باشگاه ورزش رزمی (سالن و مجموعه ورزشی) در اصفهان و خیابان رامین (۹۰) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه کامپیوتر هدف اصفهان ، سالن ورزشی بهمن، فست فود پرپیمون، باقلوا ازمیر و رستوران عاشق اصفهانی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مجتمع یکی از سالن‌های ورزشی خوب این منطقه می‌باشد.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده باشگاه ورزش رزمی واقع شده‌اند:

 • باشگاه بدنسازی پدیده
  اردستانی، امید 82، بخشش (33)، بین قدس و گلها
 • ورزشگاه سلامت
  عمان سامانی، سامانی 27، قدس (23)، بین ژاله و اسماعیلی
 • مجموعه ورزشی
  بزرگراه شهید آقابابایی، بی بی مریم
 • باشگاه ورزشی شهید استکی
  لاله شمالی، ده متری سلمان (62)، بین نواب و ندا
 • باشگاه بدنسازی
  لاله شمالی، رامین (90)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ناشناس (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باشگاه ورزش رزمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد باشگاه ورزش رزمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باشگاه ورزش رزمی ندارد.
  neshan logo