info
عکس ایستگاه اتوبوس باتون
category

ایستگاه اتوبوس باتون اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس باتون

ایستگاه اتوبوس باتون (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان لاله شمالی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شیرینی آیدا، خشکشویی میلاد اکسپرس، پلیس +10، ویدئو کلوپ میلاد و تاکسی سرویس هما قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باتون اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس باتون اصفهان است که در محله باتون قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در لاله شمالی، بین 50 و مهدیه واقع شده است. ایستگاه اتوبوس باتون اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین تاکسی کوی آراسته را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس باتون اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باتون واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یزدان
  لاله شمالی، بین کاروان و مطهری
 • ایستگاه اتوبوس میدان لاله
  لاله شمالی، محوری اصفهانی (6)، بین شهید برهانی و شهید سراییان
 • ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
  پروین اعتصامی، بین رجایی و محیط زیست
 • ایستگاه اتوبوس بعثت
  ابوریحان بیرونی شرقی، بین 28 و بلوار بعثت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باتون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باتون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باتون ندارد.
  neshan logo