info
عکس ایستگاه اتوبوس دو طفلان
category

ایستگاه اتوبوس دو طفلان اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دو طفلان

ایستگاه اتوبوس دو طفلان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان فرهنگ (۷) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند نهر شاپسند و بازار بزرگ گیاهان دارویی اصفهان و همچنین عطاری راسخ، مجتمع تجاری زیتون، تولیدی جوراب جوانمردی( پاپوک)، نان بستنی ایلیا و پارک زنبق قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دو طفلان اصفهان

در شهر اصفهان، محله سودان ، ایستگاه اتوبوس دو طفلان اصفهان قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در لاله شمالی، فرهنگ (7) قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دو طفلان اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس هما واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دو طفلان اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دو طفلان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ایمان
  بلوار بعثت، بعثت (47)
 • ایستگاه اتوبوس سلمان
  ابوریحان بیرونی شرقی، لاله شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دو طفلان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دو طفلان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دو طفلان ندارد.
  neshan logo