info
عکس ایستگاه اتوبوس بوستان لاله
category

ایستگاه اتوبوس بوستان لاله محله فروردین، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بوستان لاله

ایستگاه اتوبوس بوستان لاله (ایستگاه اتوبوس) در محله فروردین اصفهان و خیابان لاله جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله فروردین اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دارالشفاء فاطمیه اصفهان و همچنین پمپ بنزین لاله، بوستان لاله، آپاراتی و لاستیک فروشی نوین، گز لاله و فروشگاه لوازم نظامی و ایمنی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان لاله اصفهان

ایستگاه اتوبوس بوستان لاله اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله فروردین پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در لاله جنوبی، بین شهید رجایی و شهید عربزاده واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بوستان لاله اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوستان لاله واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شقایق
  چمران، میثم (40)
 • ایستگاه اتوبوس بنفشه
  اردستانی
 • ایستگاه اتوبوس شهید متولیان
  ابوریحان بیرونی شرقی، بین حسن یزدجردی و خیام
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 10
  شیخ طوسی غربی، بین گلشن و شهید حسن میرزایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوستان لاله اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوستان لاله در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوستان لاله ندارد.
  neshan logo