info
عکس ایستگاه اتوبوس فروشگاه رفاه
category

ایستگاه اتوبوس فروشگاه رفاه محله شیخ طوسی، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فروشگاه رفاه

ایستگاه اتوبوس فروشگاه رفاه (ایستگاه اتوبوس) در محله شیخ طوسی اصفهان و بزرگراه شهید اردستانی، محیط زیست واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله شیخ طوسی اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بزرگ گیاهان دارویی اصفهان و همچنین فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه، کشتارگاه سپاهان مرغ دفتر مرکزی، شیرینی ناز خاتون، اداره پست لاله و اداره کل سازمان حفاظت از محیط زیست قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فروشگاه رفاه اصفهان

ایستگاه اتوبوس فروشگاه رفاه اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله شیخ طوسی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید اردستانی، محیط زیست قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس فروشگاه رفاه اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فروشگاه رفاه اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فروشگاه رفاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید متولیان
  ابوریحان بیرونی شرقی، بین حسن یزدجردی و خیام
 • ایستگاه اتوبوس محوری
  بلوار بعثت، دوستان (17)
 • ایستگاه اتوبوس درختی
  بلوار بعثت، بین مهناز و یاس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط smomiy (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 25 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فروشگاه رفاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 25 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فروشگاه رفاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فروشگاه رفاه ندارد.
  neshan logo