info
عکس مسجد شهید مطهریعکس مسجد شهید مطهری
category

مسجد شهید مطهری محله شیخ طوسی، اصفهان

مسجد

درباره‌ی مسجد شهید مطهری

مسجد شهید مطهری (مسجد) در محله شیخ طوسی اصفهان و خیابان شهید عبدالرسول قاسمی واقع شده است. این مکان یکی از پنج مسجد در محله شیخ طوسی اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بزرگ گیاهان دارویی اصفهان و همچنین شیرینی ناز خاتون، اداره کل سازمان حفاظت از محیط زیست، قهوه وان پلاس، صندل و دمپایی دنا و سازمان آتش نشانی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مسجدهای خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد مسجد شهید مطهری

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  مسافر
  شنبه 27 اسفند ماه 1401

  مسجدی محلی و آرام

  1

سایر مسجدهای که در محدوده مسجد شهید مطهری واقع شده‌اند:

 • مسجد و حسینیه صاحب الزمان
  بلوار بعثت، لاله (4)، گلچین
 • مسجد صاحب الزمان
  اردستانی، بنفشه، بهارستان، شکوفه
 • مسجد یوسف زهرا
  (5.0)
  معراج، عباس آباد، بین آذر و محمد
 • مسجد امام جعفرصادق سودان
  (5.0)
  اردستانی، قاسمی
 • مسجد امام حسن عسگری
  (5.0)
  لاله جنوبی، شهید محسنی، رضائیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 28 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد شهید مطهری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 28 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد شهید مطهری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد شهید مطهری ندارد.
  neshan logo