info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 10
category

ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 10 محله عطار نیشابوری، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 10

ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 10 (ایستگاه اتوبوس) در محله عطار نیشابوری اصفهان و خیابان شیخ طوسی غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله عطار نیشابوری اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید چندمنظوره و همچنین فروشگاه کفش کودک، فروشگاه اینترنتی کالاریا ، داروخانه علی قنادی، بیمه البرز نمایندگی بنایی و شهرداری منطقه 10 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 10 اصفهان

ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 10 اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله عطار نیشابوری پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در شیخ طوسی غربی، بین گلشن و شهید حسن میرزایی قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 10 اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی تلفنی فراز سیر فرزانگان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرداری منطقه 10 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس زرین کوب
  شیخ طوسی شرقی، بین ابراهیم علی دوستی و شهید خرازی
 • ایستگاه اتوبوس بوستان لاله
  لاله جنوبی، بین شهید رجایی و شهید عربزاده
 • ایستگاه اتوبوس پل صابونی
  عطار نیشابوری، بین میدان شهید فهمیده و ارشاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 10 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 10 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 10 ندارد.
  neshan logo