info
عکس هایمارت - فروشگاه رخشان
category

هایمارت - فروشگاه رخشان (محله اسلام آباد - والفجر، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی هایمارت - فروشگاه رخشان

هایمارت - فروشگاه رخشان (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله اسلام آباد - والفجر تهران و خیابان تقاضایی(پانزده متری دوم) واقع شده است. این فروشگاه یکی از نوزده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله اسلام آباد - والفجر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید نیکروز و همچنین خدمات کامپیوتری موتا، تیپاکس (نمایندگی افسریه)، فست فود پاپینوس، یخچالسازی مهماندوست و کشک یاس قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده هایمارت - فروشگاه رخشان واقع شده‌اند:

 • هایمارت - فروشگاه ارزانسرای اسکندری
  محمدی، موسوی
 • سوپرمارکت فدک
  بزرگراه بسیج، غفاری
 • سوپر مارکت
  محمدی، دستغیب سوم
 • هایمارت - فروشگاه سوپر شوینده خانواده
  بزرگراه بسیج، غفاری، 15 متری یکم (علیرضایی)
 • سوپرمارکت سبحان
  خاوران، بهشتی، بین هفدهم و نوزدهم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هایمارت - فروشگاه رخشان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هایمارت - فروشگاه رخشان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هایمارت - فروشگاه رخشان ندارد.
  neshan logo