info
عکس بانک سرمایه اقتصاد ایران
category

بانک سرمایه اقتصاد ایران اصفهان

درباره‌ی بانک سرمایه اقتصاد ایران

بانک سرمایه اقتصاد ایران (بانک) در اصفهان و خیابان بزرگمهر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری شهر همراه و همچنین دنیای تشک خوشخواب، قصر گل، ترنج پرینتر نمایندگی انواع پرینتر و تجهیزات بارکد و تولید لیبل، رادیولوژی و سونوگرافی دکتر احتیاط کار و کارواش خلیج فارس قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک سرمایه اقتصاد ایران اصفهان

بانک سرمایه اقتصاد ایران اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله گلزار پیدا کنید. یکی از بانک‌های خوب محله گلزار، بانک سرمایه اقتصاد ایران اصفهان است. بانک‌های بانک رفاه، بانک قوامین و بانک سپه هم در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک سرمایه اقتصاد ایران اصفهان برویم؟

شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی، ایستگاه اتوبوسی است که در نزدیکی بانک سرمایه اقتصاد ایران اصفهان قرار دارد.

از طریق اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. البته مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. مواردی چون آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که نشان در اختیار شما می‌گذارد. به یاد داشته باشید اگر به بانک سرمایه اقتصاد ایران اصفهان مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

ما اطلاعات دقیق بانک سرمایه اقتصاد ایران اصفهان را برای راحتی شما در اینجا قرار داده‌ایم. بانک‌ها و خودپردازهای دیگری هم در محدوده این بانک قرار دارند که در ادامه تعدادی از آن‌ها را می‌بینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک سرمایه اقتصاد ایران واقع شده‌اند:

 • بانک رفاه
  ولی عصر، بین شهید مجید و صغیر اصفهانی
 • بانک قوامین
  ولی عصر، شهید مجید، رنجکش
 • بانک سپه
  ولی عصر، شهید مجید
 • بانک تجارت
  احمد آباد، گلزار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عباس حاجی علی اکبری (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک سرمایه اقتصاد ایران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک سرمایه اقتصاد ایران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک سرمایه اقتصاد ایران ندارد.
  neshan logo