info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه وليعصر
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه وليعصر (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه وليعصر

ایستگاه اتوبوس چهار راه وليعصر (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان خواجه نظام الملک واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شمیم دیتا Shamimdata و همچنین نمایندگی سایپا محسن مهدی اف، رستوران علامه، غذای صدرا، عطاری مجتبی محقق و صنایع فلزی عدل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه وليعصر اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس چهار راه وليعصر اصفهان است که در قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس خواجه نظام الملک، بین ملکی ها و احمدیان است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهار راه وليعصر اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی تلفنی سیمورغ هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهار راه وليعصر اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه وليعصر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مبارزان
  بزرگمهر، بین شهید خوانساری و گلسرخ
 • ایستگاه اتوبوس امامزاده
  هاتف، بین نواب حیدر میرزا و مشیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه وليعصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه وليعصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه وليعصر ندارد.
  neshan logo