info
عکس آژانس ماهان
category

آژانس ماهان محله دردشت، تهران

درباره‌ی آژانس ماهان

آژانس ماهان (تاکسی تلفنی) در محله دردشت تهران و خیابان یعقوبی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی شهر کودک شاپرک و مرکز خرید شاپرک و همچنین فروشگاه زنجیره ای جانبو، شیشه اتومبیل عبدالهی، کلینیک دامپزشکی غزال، کبابی و تهیه غذای رضا و دفتر ترجمه رسمی 841 قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این آژانس به ایستگاه مترو دانشگاه علم و صنعت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده آژانس ماهان واقع شده‌اند:

 • تاکسی سرویس فرزانگان
  (4.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی، سی و هفتم - شکیبایی، بین شیوا و مهرداد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آژانس ماهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آژانس ماهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آژانس ماهان ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی، شهیدان رودباری(مهر)، اخلاقی هفتاد و دو، یعقوبی، بین عسگری و ششم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo