info
عکس پایگاه مقاومت بسیج (شهدای مکه)
category

پایگاه مقاومت بسیج (شهدای مکه) اصفهان

مرکز نظامی و واحدهای وابسته
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پایگاه مقاومت بسیج (شهدای مکه)

پایگاه مقاومت بسیج (شهدای مکه) (مرکز نظامی و واحدهای وابسته) در اصفهان و خیابان حکمت واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خشکشویی صدف، سوپر مارکت صابری، مسجد و حسینیه بیت العباس، مشاور املاک گلچین(برادران عرب) و کامپیوتر داده پرداز ایرانیان قرار گرفته است.
سایر مراکز نظامی که در محدوده پایگاه مقاومت بسیج (شهدای مکه) واقع شده‌اند:

 • پایگاه مقاومت بسیج امام علی (ع)
  بزرگراه شهید خرازی، اسکندری
 • حوزه مقاومت بسیج امام صادق علیه السلام
  (1.0)
  رباط، بین صیرفیانپور و برق
 • پایگاه مقاومت بسیج بدر
  (5.0)
  امام خمینی، مسجد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط یا مهدی(عج)ه (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه مقاومت بسیج (شهدای مکه) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه مقاومت بسیج (شهدای مکه) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه مقاومت بسیج (شهدای مکه) ندارد.
  neshan logo