info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک چشمه کساره
category

ایستگاه اتوبوس پارک چشمه کساره اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک چشمه کساره

ایستگاه اتوبوس پارک چشمه کساره (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان بهار واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چشمه کساره، گروه تولیدی مبل جزیره، قهوه پافا، پوشاک خواجه و خدمات جوشکاری قیصری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک چشمه کساره اصفهان

در شهر اصفهان، محله کساره ، ایستگاه اتوبوس پارک چشمه کساره اصفهان قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس ردانی پور، بهار، بین اول و گلها می‌باشد. ایستگاه اتوبوس پارک چشمه کساره اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی سوار سپاهان قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک چشمه کساره واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عدالت
  صبا، بین بن بست امین و افشاری
 • ایستگاه اتوبوس آیت الله خادمی
  شهید باهنر، بین مسعود و آیت الله خادمی
 • ایستگاه اتوبوس استاد شهریار
  بزرگراه شهید ردانی پور، قائم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک چشمه کساره اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک چشمه کساره در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک چشمه کساره ندارد.
  neshan logo