info
عکس ایستگاه اتوبوس آیت الله خادمی
category

ایستگاه اتوبوس آیت الله خادمی محله آهنگران، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آیت الله خادمی

ایستگاه اتوبوس آیت الله خادمی (ایستگاه اتوبوس) در محله آهنگران اصفهان و خیابان شهید باهنر واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله آهنگران اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایندگی نرم افزار حسابداری پارسیان (پارسیان سپاهان)، تا کافه...، فلافل آبادان، پوشاک ژورنال و فرآورده های لبنی عرشیا (بابایی) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آیت الله خادمی اصفهان

در شهر اصفهان، محله آهنگران ، ایستگاه اتوبوس آیت الله خادمی اصفهان قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید باهنر، بین مسعود و آیت الله خادمی می‌باشد. ایستگاه اتوبوس آیت الله خادمی اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی تلفنی نیکو را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس آیت الله خادمی اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آیت الله خادمی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پناهی
  شهید فروغی، ابوریحان
 • ایستگاه اتوبوس شهید ردانی پور
  ردانی پور، بین حکمت و آیت الله صادقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آیت الله خادمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آیت الله خادمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آیت الله خادمی ندارد.
  neshan logo