info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید ردانی پور
category

ایستگاه اتوبوس شهید ردانی پور محله فردوان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید ردانی پور

ایستگاه اتوبوس شهید ردانی پور (ایستگاه اتوبوس) در محله فردوان اصفهان و خیابان کنارگذر ردانی پور واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله فردوان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کارگاه نجاری (MDF) استاد احمد شهبازی، دبستان دخترانه معین امین، پایگاه مقاومت بسیج (شهدای مکه)، مسجد حضرت ابوالفضل (ع) و کارگاه جوشکاری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید ردانی پور اصفهان

در شهر اصفهان، محله فردوان ، ایستگاه اتوبوس شهید ردانی پور اصفهان قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس ردانی پور، بین حکمت و آیت الله صادقی است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید ردانی پور اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی موسسه تاکسی تلفنی بامداد واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید ردانی پور اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید ردانی پور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بوستان قلمستان
  بزرگراه امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس آیت الله خادمی
  شهید باهنر، بین مسعود و آیت الله خادمی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد المرتضی
  بزرگراه شهید خرازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید ردانی پور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید ردانی پور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید ردانی پور ندارد.
  neshan logo