info
عکس ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي
category

ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي

ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان رباط واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه مسجد شفیعی و همچنین شیرینی هانی، ویدئو کلوپ حافظ، بانک ملی، اداره مالیات و دارایی و مهمانپذیر و اسکان مسافر هانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي اصفهان

ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله تیران پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس رباط، بین جباری و غدیر می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی دوستی شقایق قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ميدان جمهوري اسلامي واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هفده شهريور
  شهید باهنر، بین جمال محمد رضائی و 17 شهریور
 • ایستگاه اتوبوس شاهد
  ردانی پور، شهیدان شیرانی، شهید شیرانی، بین توحید و قائم
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم
  آیت الله کاشانی، جعفریان صدیق
 • ایستگاه اتوبوس جامي
  پنج رمضان، بین جامی و مهد
 • ایستگاه اتوبوس 17 شهريور
  شهید باهنر، بین 17 شهریور و بهار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي ندارد.
  neshan logo