info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی
category

ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی محله تیران، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی

ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی (ایستگاه اتوبوس) در محله تیران اصفهان و خیابان رباط واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله تیران اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه مسجد شفیعی و همچنین خانه سنتی و اسکان مسافر هانی، اداره مالیات و دارایی، پوشاک زنانه برجیس، شیرینی هانی و پیتزا یاس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی اصفهان

ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله تیران پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس رباط، بین جباری و غدیر می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی دوستی شقایق قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان جمهوری اسلامی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هفده شهریور
  شهید باهنر، بین جمال محمد رضائی و 17 شهریور
 • ایستگاه اتوبوس شاهد
  ردانی پور، شهیدان شیرانی، شهید شیرانی، بین توحید و قائم
 • ایستگاه اتوبوس 17 شهریور
  شهید باهنر، بین 17 شهریور و بهار
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید شیروانی
  ردانی پور، شهیدان شیرانی، شهید شیرانی
 • ایستگاه اتوبوس هاشمی
  شهید فروغی، بین ولیعصر و فرهاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی ندارد.
  neshan logo