info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید شیروانی
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید شیروانی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید شیروانی

ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید شیروانی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شهید شیرانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ گاز CNG خرازی، کالای برق روشنک، چاپ و تبلیغات رنگین کمان، پوشاک خواجه و فروشگاه رنگ حقیقت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید شیروانی اصفهان

ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید شیروانی اصفهان در شهر اصفهان، محله فردوان و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به ردانی پور، شهیدان شیرانی، شهید شیرانی بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید شیروانی اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی سوار سپاهان قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید شیروانی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای شهید شیروانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس استاد شهریار
  بزرگراه شهید ردانی پور، قائم
 • ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی
  رباط، بین برق و توحید
 • ایستگاه اتوبوس طلوع
  رباط، بین زهره و رضایت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 20 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید شیروانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 20 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید شیروانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید شیروانی ندارد.
  neshan logo