info
عکس ایستگاه اتوبوس 17 شهریور
category

ایستگاه اتوبوس 17 شهریور اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس 17 شهریور

ایستگاه اتوبوس 17 شهریور (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شهید باهنر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد حضرت ابوالفضل (ع)، نمایندگی نرم افزار حسابداری پارسیان (پارسیان سپاهان)، پمپ بنزین باهنر 2 شرکت پتروایریک، دفتر پیشخوان دولت و فروشگاه خانواده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس 17 شهریور اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس 17 شهریور اصفهان است که در محله آهنگران قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید باهنر، بین 17 شهریور و بهار می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس 17 شهریور اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین تاکسی تلفنی دوستی شقایق را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس 17 شهریور اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده 17 شهریور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بوعلی
  پنج رمضان، بین جنت و بوعلی
 • ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی
  رباط، بین برق و توحید
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان
  شهید فروغی، بین محمد حسن حریری و شهید مذنبی
 • ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی
  رباط، بین جباری و غدیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس 17 شهریور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس 17 شهریور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس 17 شهریور ندارد.
  neshan logo