info
عکس ایستگاه اتوبوس هفده شهریور
category

ایستگاه اتوبوس هفده شهریور محله تیران، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هفده شهریور

ایستگاه اتوبوس هفده شهریور (ایستگاه اتوبوس) در محله تیران اصفهان و خیابان شهید باهنر واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله تیران اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایندگی نرم افزار حسابداری پارسیان (پارسیان سپاهان)، پمپ بنزین باهنر 2 شرکت پتروایریک، مسجد حضرت ابوالفضل (ع)، دفتر پیشخوان دولت و فروشگاه خانواده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هفده شهریور اصفهان

ایستگاه اتوبوس هفده شهریور اصفهان در شهر اصفهان، محله تیران و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شهید باهنر، بین جمال محمد رضائی و 17 شهریور واقع شده است. ایستگاه اتوبوس هفده شهریور اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین تاکسی تلفنی دوستی شقایق را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس هفده شهریور اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هفده شهریور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهارستان
  شهید فروغی، بین محمد حسن حریری و بهارستان
 • ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی
  رباط، بین جباری و غدیر
 • ایستگاه اتوبوس استاد شهریار
  بزرگراه شهید ردانی پور، قائم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هفده شهریور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هفده شهریور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هفده شهریور ندارد.
  neshan logo