info
عکس ایستگاه اتوبوس بهارستان
category

ایستگاه اتوبوس بهارستان محله تیران، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهارستان

ایستگاه اتوبوس بهارستان (ایستگاه اتوبوس) در محله تیران اصفهان و خیابان شهید فروغی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله تیران اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حمام تاریخی علی قلی آقا و بازارچه علی قلی آقا و همچنین مدرسه صفاکار، مسجد پناهی، فروشگاه آبلیمو مولود، بریانی اخوان و بوستان شهید هادی زاهد نجفی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهارستان اصفهان

ایستگاه اتوبوس بهارستان اصفهان در شهر اصفهان، محله تیران و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهید فروغی، بین محمد حسن حریری و بهارستان بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بهارستان اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو تختی قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی نیکو قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بهارستان اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهارستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هفده شهریور
  شهید باهنر، بین جمال محمد رضائی و 17 شهریور
 • ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد
  مسجد سید، بین حجرالاسودی و آیت الله زاهد
 • ایستگاه اتوبوس سنبلستان
  عبدالرزاق، بین شهید مأمن پوش و سنبلستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهارستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهارستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهارستان ندارد.
  neshan logo