info
عکس بوستان شهید هادی زاهد نجفی
category

بوستان شهید هادی زاهد نجفی اصفهان

پارک

درباره‌ی بوستان شهید هادی زاهد نجفی

بوستان شهید هادی زاهد نجفی (پارک) در اصفهان و خیابان شهید هادی زاهد نجفی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حمام تاریخی علی قلی آقا و بازارچه علی قلی آقا و همچنین عباس کوجونی، قصر عروس، سیتی استار، فرهنگسرای بانوان فروغی و کافه گیم ترابایت قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان شهید هادی زاهد نجفی اصفهان

برای رفتن به بوستان شهید هادی زاهد نجفی اصفهان باید به در محله جامی شهر اصفهان بروید. این پارک در آدرس دقیق استان اصفهان، اصفهان، جامی شرقی، شهید هادی زاهد نجفی قرار دارد. بوستان شهید هادی زاهد نجفی اصفهان از بهترین مکان‌های تفریحی محله جامی در شهر اصفهان است. فود کورت اصفهان سیتی سنتر، رستوران شهرزاد، رستوران شب نشین، رستوران سنتی حاج اسماعیل چلویی و رستوران جارچی باشی از جمله فست فودها و رستوران‌های خوب در اطراف این پارک هستند. مراکز تفریحی دیگری مثل باغ پرندگان ناژوان، کاخ و عمارت هشت بهشت و پارک آبی آبسار اصفهان هم در محدوده بوستان شهید هادی زاهد نجفی اصفهان قرار دارند.

چطور به بوستان شهید هادی زاهد نجفی اصفهان برویم؟

اگر می‌خواهید در کاهش آلودگی هوا موثر باشید، می‌توانید برای رفتن به این پارک از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید. یکی از ایستگاه‌های اتوبوس در نزدیکی بوستان شهید هادی زاهد نجفی اصفهان، ایستگاه اتوبوس آیت الله طیب است. ایستگاه مترو تختی هم در نزدیکی این پارک قرار دارد. شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به این پارک را پیدا کنید. اطلاعات خوب دیگری هم از طریق نقشه نشان می‌توانید به دست آورید. مثلاً اطلاعاتی مثل لوکیشن دقیق بوستان شهید هادی زاهد نجفی اصفهان روی نقشه، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این مکان روی نشان قابل مشاهده است.

تصاویری که در ادامه می‌بینید، مربوط به این پارک است. ما در اینجا آدرس دقیق و ایستگاه‌های نزدیک به بوستان شهید هادی زاهد نجفی اصفهان را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم تا راحت‌تر این مکان را پیدا کنید. اگر شما هم به این پارک سری زدید، حتماً نظرتان را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد بوستان شهید هادی زاهد نجفی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ناصر
  سه شنبه 04 بهمن ماه 1401

  پارک محلی زیبا و شیکی هست


سایر پارک‌های که در محدوده بوستان شهید هادی زاهد نجفی واقع شده‌اند:

 • بوستان شهید خان احمدی
  شهید خان احمدی، بین تابش و گلها
 • بوستان فندق
  (5.0)
  شهید باهنر، بهروز، مهرداد
 • بوستان حبیب الله خان
  (5.0)
  مسجد سید، شهید حسن مبلغ، شهید صدیقی، آهو
 • بوستان آسیاب وقفی اشتهاردیها
  (5.0)
  طیب، آیت الله بید آبادی، بین گل رز و شهید عابدی
 • بوستان شهید ایدر
  (5.0)
  شهید فروغی، حمید ایدر، بین مروارید و محمدرضا کامیانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ناصر (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوستان شهید هادی زاهد نجفی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بوستان شهید هادی زاهد نجفی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بوستان شهید هادی زاهد نجفی ندارد.
  neshan logo