info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای ادیب
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای ادیب محله بابلدشت، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای ادیب

ایستگاه اتوبوس ابتدای ادیب (ایستگاه اتوبوس) در محله بابلدشت اصفهان و خیابان ادیب واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله بابلدشت اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید فاطمیون و همچنین پیتزا عطا، گل فروشی گل شب بو، ایستگاه مترو شهید باهنر، پلیس + 10 میدان شهدا و درمانگاه شبانه‌روزی لبخند قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید باهنر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای ادیب اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس ابتدای ادیب اصفهان، شهر اصفهان، محله بابلدشت است. این ایستگاه اتوبوس در ادیب، بین شهید باهنر و شهید شفیعی واقع شده است. ایستگاه اتوبوس ابتدای ادیب اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو چمران قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی نیکو قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ابتدای ادیب اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای ادیب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مولوی
  شهید مدرس، بین مولوی و شهید رضوانی
 • ایستگاه اتوبوس مترو شهید چمران
  بزرگراه شهید چمران، کاوه، بین حقیقت و شمس آباد
 • ایستگاه اتوبوس مترو شهدا
  چهارباغ پایین، بین حق وردی 35 و شهید امیری 37
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای ادیب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای ادیب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای ادیب ندارد.
  neshan logo