info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه رحیمی
category

ایستگاه اتوبوس کوچه رحیمی محله پوریای ولی، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه رحیمی

ایستگاه اتوبوس کوچه رحیمی (ایستگاه اتوبوس) در محله پوریای ولی اصفهان و خیابان پوریای ولی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله پوریای ولی اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پردیس فاطمه الزهرا اصفهان، مرکز خدمات جامع سلامت امام محمد تقی، مسجد حضرت ولی عصر(عج)، گروه تبلیغاتی مینیاتور و بانک آینده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه رحیمی اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس کوچه رحیمی اصفهان است که در محله پوریای ولی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس ادیب، ضابط زاده، پوریای ولی، بین 28 و شهید صدیقی پور است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کوچه رحیمی اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو چمران قرار گرفته است. تاکسی تلفنی چمران هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کوچه رحیمی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه رحیمی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه رحیمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه رحیمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه رحیمی ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، ادیب، ضابط زاده، پوریای ولی، بین 28 و شهید صدیقی پور
ثبت نظر و تصویر
neshan logo