info
عکس ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد
category

ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد

ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان مسجد سید واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه حبیب الله خان و همچنین گز و شیرینی خشایار، کباب و بریان عبداللهی، فول باطری، مهمانپذیر ایرانفرد و گز سنت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد اصفهان

ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله بید آباد پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در مسجد سید، بین حجرالاسودی و آیت الله زاهد قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو تختی قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی دوستی شقایق را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آیت الله زاهد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارسوق
  طالقانی، بین آیت الله کاشانی و شریف
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان
  شهید فروغی، بین محمد حسن حریری و بهارستان
 • ایستگاه اتوبوس جهان نما
  طیب، بین باب الرحمه و طالقانی
 • ایستگاه اتوبوس مترو تختی
  چهارباغ پایین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد ندارد.
  neshan logo