info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارسوق
category

ایستگاه اتوبوس چهارسوق اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارسوق

ایستگاه اتوبوس چهارسوق (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان طالقانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آیت الله کاشانی و بازار بزرگ کامپیوتر اصفهان و همچنین شرکت تصفیه آب سارنیا ، فروشگاه طلوع سبز، نمایندگی رسمی فروش و تعمیرات ایسوس در اصفهان، رستوران شهریار و دوربین مداربسته یراقی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارسوق اصفهان

ایستگاه اتوبوس چهارسوق اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله محله نو پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس طالقانی، بین آیت الله کاشانی و شریف می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارسوق اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی اردیبهشت قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهارسوق اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارسوق واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد
  مسجد سید، بین حجرالاسودی و آیت الله زاهد
 • ایستگاه اتوبوس صاحب روضات
  شاداب، ایرج میرزا، مسعود - ایرج میرزا - 47، خرازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارسوق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارسوق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارسوق ندارد.
  neshan logo