info
عکس ایستگاه اتوبوس صاحب روضات
category

ایستگاه اتوبوس صاحب روضات اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صاحب روضات

ایستگاه اتوبوس صاحب روضات (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شاداب، ایرج میرزا، مسعود - ایرج میرزا - 47، خرازی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری کیان و همچنین کارخانه قالیشویی همیشه تمیز، غذای بیرون بر رامین، کارواش نگین خلیج فارس، خدمات برق اتومبیل حمید و نمایندگی مجاز مزدا بهمن (شاهگل )شعبه ۲ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صاحب روضات اصفهان

ایستگاه اتوبوس صاحب روضات اصفهان در شهر اصفهان، محله الیادران و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شاداب، ایرج میرزا، مسعود - ایرج میرزا - 47، خرازی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس صاحب روضات اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی ایمان واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس صاحب روضات اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صاحب روضات واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارسوق
  طالقانی، بین آیت الله کاشانی و شریف
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم
  آیت الله کاشانی، بین عطا و طرب انگیز
 • ایستگاه اتوبوس میرداماد
  آیت الله کاشانی، بین حشمت و عقیلی
 • ایستگاه اتوبوس پارک شهریار
  خرازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صاحب روضات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صاحب روضات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صاحب روضات ندارد.
  neshan logo