info
عکس ایستگاه اتوبوس سرلت
category

ایستگاه اتوبوس سرلت محله بهارانچی، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سرلت

ایستگاه اتوبوس سرلت (ایستگاه اتوبوس) در محله بهارانچی اصفهان و خیابان کنارگذر خرازی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله بهارانچی اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری کیان و همچنین گز و شیرینی اعظم، کلینیک فنی تخصصی هیوندای و کیا اخوان نصر، غذای بیرون بر رامین، پیرایش امید و کارخانه قالیشویی همیشه تمیز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سرلت اصفهان

ایستگاه اتوبوس سرلت اصفهان در شهر اصفهان، محله بهارانچی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس خرازی، بعد از 52/1 است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سرلت اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سرلت اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس سرلت

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Sephiroth
  پنجشنبه 26 بهمن ماه 1402

  اين ایسگاه فعلا بستس لطفا درستش کنید ممکنه یکی اشتباه بره


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سرلت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارسوق
  آیت الله کاشانی
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان کاشانی
  آیت الله کاشانی، بین معصوم میرزا و احمدرضا نعمتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 21 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سرلت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سرلت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سرلت ندارد.
  neshan logo