info
عکس ایستگاه اتوبوس شاهد
category

ایستگاه اتوبوس شاهد اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شاهد

ایستگاه اتوبوس شاهد (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شهید شیرانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ گاز CNG خرازی، کالای برق روشنک، نمایندگی بوتان صادقی، پوشاک ایرانیان و دفتر پیشخوان خدمات الکترونیک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شاهد اصفهان

ایستگاه اتوبوس شاهد اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس ردانی پور، شهیدان شیرانی، شهید شیرانی، بین توحید و قائم می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شاهد اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی تلفنی سوار سپاهان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شاهد اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شاهد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی
  رباط، بین جباری و غدیر
 • ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي
  رباط، بین جباری و غدیر
 • ایستگاه اتوبوس آیت الله خادمی
  شهید باهنر، بین مسعود و آیت الله خادمی
 • ایستگاه اتوبوس طلوع
  رباط، بین زهره و رضایت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شاهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شاهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شاهد ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، ردانی پور، شهیدان شیرانی، شهید شیرانی، بین توحید و قائم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo