info
عکس آسانسور کسرائی
category

آسانسور کسرائی محله فرودگاه مهرآباد، تهران

درباره‌ی آسانسور کسرائی

آسانسور کسرائی (فروشگاه) در محله فرودگاه مهرآباد تهران و خیابان کاربر واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفده فروشگاه در محله فرودگاه مهرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آسانسور سنتر الماس و همچنین بازرگانی مختارزاده، بنگاه آسانسور مجد، املاک صنعتی شهر صنعت، باشگاه ورزشی ارژنگی و شرکت لبنیات پاک قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده آسانسور کسرائی واقع شده‌اند:

 • فروشگاه پورمحمدی
  شهیدان طارمی، طاووس، قاسمی، خوارزمی
 • آهن آلات عرب زاده
  شهيد افتخاری، چکاوک، آشتیانی
 • صنایع گلنرده و فرفورژه پارسیان
  شهید افتخاری، چکاوک، قاسمی، بین مسی نژاد و آشتیانی
 • پارس صنعت
  شهیدان طارمی، طاووس، قاسمی
 • کابین استار
  بزرگراه متوسلیان (فتح)، بعد از لشگری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جواد ذوالفقارزاده (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آسانسور کسرائی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آسانسور کسرائی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آسانسور کسرائی ندارد.
  neshan logo