info
عکس بیمارستان امام رضاعکس بیمارستان امام رضا
category

بیمارستان امام رضا تبریز

بیمارستان

درباره‌ی بیمارستان امام رضا

بیمارستان امام رضا (بیمارستان) در تبریز و خیابان پرستار، گلستان واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهید قاضی و همچنین پارکینگ بیمارستان امام رضا (ع)، مرکز همو دیالیز و پیوند اعضا تبریز، دانشکده داروسازی، مرکز تحقیقات غدد درون ریز و موسسه سوختگی کودکان سلوی تبریز قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بیمارستان امام رضا تبریز

بیمارستان امام رضا تبریز در شهر تبریز قرار گرفته است. استان آذربایجان شرقی، تبریز، پرستار، گلستان آدرس دقیق این بیمارستان است.اگر اطلاعات بیشتری از بیمارستان امام رضا تبریز می‌خواهید، با شماره تلفن آن 04133347056 تماس بگیرید. آدرس وب‌سایت این بیمارستان imamreza.tbzmed.ac.ir است که به شما اطلاعات دقیق‌تری درباره خدمات این مرکز درمانی می‌دهد.

بیمارستان امام رضا تبریز یکی از بیمارستان‌های خوب شهر تبریز در شهر تبریز است.این بیمارستان خدمات متنوعی در حوزه‌های مختلف پزشکی به بیماران ارائه می‌دهد. داروخانه‌های داروخانه دکتر سمانه باقر پور، داروخانه دکتر کاکاوند و داروخانه دکتر طوری در اطراف این بیمارستان هستند. در محدوده بیمارستان امام رضا تبریز، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی دیگری چون درمانگاه داخلی، بیمارستان عالی نسب تبریز و بیمارستان امام رضا نیز قرار دارند.

چطور به بیمارستان امام رضا تبریز برویم؟

استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، یکی از راه‌های رفتن به بیمارستان امام رضا تبریز است. در نزدیکی این بیمارستان، ایستگاه اتوبوس میدان سجادیه قرار دارد. نقشه و مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به این بیمارستان را به شما معرفی می‌کند. نشان نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را هم با شما به اشتراک می‌گذارد. در نقشه نشان اطلاعات دقیق این مکان قابل مشاهده است و مسیریابی پیاده، با اتوبوس یا مترو به این بیمارستان هم وجود دارد.

در اینجا تصاویری از بیمارستان امام رضا تبریز را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. یادتان باشد اگر به این بیمارستان مراجعه کردید، نظر خودتان را در بخش کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد بیمارستان امام رضا

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  sara.gh
  شنبه 11 بهمن ماه 1399

  خیلی بیمارستان شلوغیه تو کرونا پیشنهاد نمیکنم برید اونجا چون اگه سالم هم باشید قطعا مریض میشید

  8
 • avatar
  کاربر نشان
  یکشنبه 03 مرداد ماه 1400

  این بیمارستان هیچ کس پاسخگو نیست شلوغ و رفتار کارکنان خیلی بد است چهار روز که دنبال دکتر معالج بیمارم هستم

  6
 • avatar
  کاربر نشان
  یکشنبه 23 آبان ماه 1400

  به شدت شلوغ، هیچگونه پاسخگویی آنلاین یا حتی تلفنی وجود نداره و برای هر مسئله ساده ای که میشد غیرحضوری پیگیری کرد باید با حضوری مراجعه کرد در حالیکه تمام راه های منتهی به این بیمارستان همیشه دارای ترافیک سنگین هست و جای پارک هم یک معضل جدی هست و البته بدترین مسئله در مورد این بیمارستان اینه که یک بیمارستان آموزشی هست محل کسب تجربه و آزمون و خطای دانشجویان!!

  5
 • avatar
  FariD
  شنبه 23 اردیبهشت ماه 1402

  خدا نکنه کار کسی به این بیمارستان بیوفته هیچ کس پاسخگو نیست پرستار ها و دکتر ها اکثرا دانشجو هستند اونا هم انگار از دماغ فیل افتادند بیمار فقط موش آزمایشگاهیشونه من که اثری از تعهد تو اون بیمارستان ندیدم از هر کی هرچی بپرسی میگه مشکل خودته می خواستی اینجا نمیومدی.....خلاصه هرچقدر بگم بده کم گفتم.

  4
 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 23 آبان ماه 1401

  اینجا مردی هم جنازتو نفرست نمرده باشی میکشنت مرده باشی میکشنت کلا همراه مریضم بری دوروز بمونی از افسردگی فشار روانی که پرستار دکتر گله همراه دکتر میاد رو سرت خروار میکنه نرسیدگی تمامی بیتفاوتی ها به مریض ایناتورو میکشن

  4
 • avatar
  دقاق
  شنبه 08 خرداد ماه 1400

  محیط مناسبی ندارد و شلوغ است برخورد کارکنان بسیار بد است و محیط تمیز و بهداشتی ندارد و مدیریت بسیار ضعیف است

  4
 • avatar
  مسافری
  پنجشنبه 06 خرداد ماه 1400

  بیمارستان امام رضا مکانی دارای تجهیزات و امکانات مناسب، دارای پرسنل حرفه ایی، مکان تمیز

  4
 • avatar
  شهریار
  جمعه 31 فروردین ماه 1403

  درمانگاهش رفتم، استاد به همراه دانشجوهاش ویزیت میکنه، خوب بود من راضیم

  3
 • avatar
  آراز
  دوشنبه 15 فروردین ماه 1401

  خیلی شلوغ ودرکل کسی پاسخگونیست مخصوصاتواورژانس.

  3
 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 18 خرداد ماه 1403

  بیمارستان امام رضا تبریز بیمارستان بزرگ امکاناتش بد نیست خوبه پرستاراش یه خورده ظریفه مدیریت خودت ضعیفه به بیمار زود نمی‌رسند

  1
 • avatar
  mehran
  سه شنبه 19 دی ماه 1402

  باسلام و درود این بیمارستان در اصل یک دانشگاه دولتی برای دانشجویان پزشکی هستش خیلی امکانات خوب و عالی داره اکثر متخصصان خوب و کار کشته داره بیشتر کارکنان دانشجو هستن در کل خوبه و بد نیست

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 27 خرداد ماه 1402

  باسلام من چهار باراومدم این بیمارستان دکترم منو فرستادن طبقه دوم ازمایشگاه اونجا دونفر معزرت میخوام خیلی بیفرهنگانه باهام برخورد کردن چون من همزبونشون نبود خیلی به خودشون بی احترامی کردند اونجافقط دکتری بنام نیوشاکلامی اخلاقش خوببودمرسی برای دکترم ومتاسفم برای او دونفر

  1
 • avatar
  مهدی
  سه شنبه 10 اسفند ماه 1400

  تنها ویژگی مثبتش مجهز بودنشه همین..!

  1
 • avatar
  علی دشتی
  سه شنبه 24 اسفند ماه 1400

  بیمارستان عالی کارکنان وظیفه شناس در کل عالی

  1
 • avatar
  انواع فرشینه09142154199
  یکشنبه 10 اردیبهشت ماه 1402

  بیمارستان امام رضا دارای بهترین متخصصان

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 28 فروردین ماه 1400

  سلام دوست عزیز میکه نروید نزدیک بیمارستان درست میکوید واقعا شلوغ است

  1
 • avatar
  Rm
  چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403

  بسیار بزرگ ولی معمولی،پر از انترن

 • avatar
  کاربر نشان
  پنجشنبه 18 آبان ماه 1402

  چرا در داخل بیمارستان سندلی برای نشستن بیمار نیست، چرا چرا

 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 15 شهریور ماه 1401

  کمبود کادر درمانی داره بخش اورژانس

 • avatar
  مسافر
  سه شنبه 22 شهریور ماه 1401

  بیمارستان تامین اجتماعی هست

 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 13 مرداد ماه 1399

  عالیه

 • avatar
  رامین
  دوشنبه 04 بهمن ماه 1400

  خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب


سایر بیمارستان‌های که در محدوده بیمارستان امام رضا واقع شده‌اند:

 • بیمارستان شهید قاضی
  (3.9)
  عطار نیشابوری، گلگشت
 • بیمارستان قلب و عروق شهید مدنی تبریز
  (4.6)
  گلباد، دانشگاه
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 14 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیمارستان امام رضا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 14 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بیمارستان امام رضا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیمارستان امام رضا ندارد.
  neshan logo