info
عکس اپتو متریست کریمییان
category

اپتو متریست کریمییان محله فردوس، تهران

آزمایشگاه تشخیص طبی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اپتو متریست کریمییان

اپتو متریست کریمییان (آزمایشگاه تشخیص طبی) در محله فردوس تهران و خیابان اعتمادیان واقع شده است. این مکان یکی از یازده آزمایشگاه تشخیص طبی در محله فردوس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی ابن سینا و مرکز خرید سامان و همچنین فلزیاب تیوا، تصویربرداری پزشکی و MRI آرین، شیشه اتومبیل جلالی، مطب خانم دکتر زینب قلعه تکی زاده‌ متخصص داخلی و دکتر میترا وثوقی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو تهران (صادقیه)، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد اپتو متریست کریمییان

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 31 تیر ماه 1399

  خانم کرود

  1

سایر آزمایشگاه‌های که در محدوده اپتو متریست کریمییان واقع شده‌اند:

 • کلینیک
  بلوار آیت الله کاشانی، گلستان شمالی
 • مرکز سنجش تراکم استخوان و پوکی استخوان
  بلوار آیت الله کاشانی، بین گلستان و جهرمی
 • آزمایشگاه اکسیر
  بلوار آیت الله کاشانی، بلوار اباذر، شهید فهیمی
 • آزمایشگاه پاتوبیولوژی الهام
  بلوار آیت الله کاشانی، نرسیده به مهران
 • آزمایشگاه پاتوبیولوژی و مولکولی سما
  ستارخان، بین شهدای صادقیه و پاییزان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اپتو متریست کریمییان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اپتو متریست کریمییان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اپتو متریست کریمییان ندارد.
  neshan logo