عکس آبمیوه بستنی سلامت مشاهده در نقشه نشان
category

آبمیوه بستنی سلامت (محله دانشگاه تهران، تهران)

بستنی و آبمیوه فروشی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کارگر شمالی، عبدی نژاد

موقعیت آبمیوه بستنی سلامت در محله دانشگاه تهران تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


آبمیوه بستنی سلامت (بستنی و آبمیوه فروشی) در محله دانشگاه تهران تهران و خیابان عبدی نژاد واقع شده است. این مکان یکی از پنج آبمیوه و بستنی در محله دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه طراحی و خرید طلایی و همچنین رستوران نصرت، کافه سکوی نه و سه چهارم، موسسه زبان های خارجی زبان نگار، هتل امید و انتشارات ارجمند قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو ميدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کارگر شمالی، عبدی نژاد


سایر فروشگاه‌های که در محدوده آبمیوه بستنی سلامت واقع شده‌اند:

 • آبمیوه و بستنی انرژی پلاس
  (4.0)
  جمهوری اسلامی، بین یکم و کارگر
 • بستنی و آبمیوه هفت چشمه
  (4.2)
  دکتر فاطمی، بین باباطاهر و کارگر
 • بستنی آلما
  (3.5)
  آزادی، قائم مقام
 • ویتامینه سرای پارس
  (4.0)
  آزادی
 • آبمیوه دکتر ویتامینه
  (5.0)
  میدان انقلاب اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط 𝓜𝓪𝓼𝓸𝓾𝓭 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آبمیوه بستنی سلامت تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  نوشیدنی شیرموز آب میوه هویج معجون فروشگاه فروشی آبمیوه بستنی

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آبمیوه بستنی سلامت تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آبمیوه بستنی سلامت تهران ندارد.
  neshan logo