عکس دانشکده پرستاری و مامایی شهید صدوقی یزد
مشاهده در نقشه نشان
category

دانشکده پرستاری و مامایی شهید صدوقی یزد (محله ناباروری، یزد)

دانشکده
استان یزد یزد استان یزد، یزد، بلوار جهاد، شانزدهم، خیابان بوعلی

موقعیت دانشکده پرستاری و مامایی شهید صدوقی یزد در محله ناباروری را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

دانشکده پرستاری و مامایی شهید صدوقی یزد (دانشکده) در محله ناباروری یزد و خیابان بوعلی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آوا و همچنین رستوران آریانا، پژوهشکده علوم تولید مثل یزد، سالن اجتماعات حضرت باقرالعلوم (ع)، مرکز تحقیقی و پژوهشی ناباروری شهید صدوقی و خودپرداز صادرات قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، بلوار جهاد، شانزدهم، خیابان بوعلی

تلفن تماس: 03538241751

وب‌سایت رسمی: ssu.ac.ir


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط eli (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دانشکده پرستاری و مامایی شهید صدوقی یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

دانشکده پرستاری مامایی دانشکده پرستاری، مامایی شهید صدوقی دانشکده

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401

نظرات کاربران در مورد دانشکده پرستاری و مامایی شهید صدوقی یزد

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    کیهان
    پنجشنبه 13 خرداد ماه 1400

    دانشکده پرستاری و مامایی شهید صدوقی در شهر یزد دانشکده ای با اساتید با معلومات بالا

    1
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دانشکده پرستاری و مامایی شهید صدوقی یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دانشکده پرستاری و مامایی شهید صدوقی یزد ندارد.
neshan logo